Zpět na LIKOP.CZ

 

Ubytování v malebném prostředí Moravskoslezských Beskyd
PENZION „U GAZDY“

Penzion U GAZDY nabízí příjemný pobyt ve stylové dřevěnici v malebném horském prostředí Těšínských Beskyd. Nachází se v krásné a klidné vesničce Nýdek, která leží na soutoku horského potoka Střelma a říčky Hluchová. Penzion U GAZDY leží na samotě v horní části vrchu Polední v nadmořské výšce 650m. Penzion je od města Třinec vzdálen 15km. Zpevněná lesní cesta zajišťuje pohodlný dojezd automobilem až k penzionu. Parkování na parkovišti přímo u objektu.

V roce 2001 proběhla celková rekonstrukce 70 let staré dřevěnice, ze které vznikl nový penzion v selském stylu. Okolní krajina přímo vybízí k vycházkám, výletům nebo cykloturistice na přilehlé hřebeny Beskyd (Loučka-835m, Filipka-745m, Velký Sošov-886m, Velký Stožek-978m, Velká Čantoryje-995m). Kolem Penzionu U GAZDY vede turistická cyklostezka na Filipku, po které vede v zimním období také běžecká stopa.

Nabízíme Vám stylové ubytování ve třech podkrovních, dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizory s digitálním satelitním příjmem, DVD, videem a chladničkou.

V přízemí je další 2-lůžkový pokoj, který umožňuje zvýšit kapacitu ubytování až na 8 osob. Pokoj je taktéž vybaven TV a digitálním satelitním přijímačem. Sociální zařízení je samostatné – na patře.

K dispozici je plně vybavená kuchyň jejíž součástí je plynový sporák, elektrická horkovzdušná trouba, chladnička, mraznička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, fritovací hrnec, varná konvice, el. kráječ chleba a ostatní potřeby běžné domácnosti.

K příjemnému posezení Vám poslouží útulně zařízená selská jizba, situovaná v přízemí, která je vhodná také ke stravování.

Před penzionem je dřevěné posezení, které přímo vybízí k venkovnímu stolování.

Ve zděném objektu je místnost s kulečníkem a krbem – plně k dispozici.

Na pozemku si můžete zahrát zahradní kuželky. Je zde také dětské pískoviště, pyramida k lezení a houpačky. Poklidnou atmosféru je možno si zpříjemnit opékáním na venkovním ohništi s posezením.

V penzionu je zavedeno plynové topení s termoregulací.

Celý objekt je nekuřácký - PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ !
Domácí mazlíčci nejsou povoleni – omlouváme se

Pokud mají hosté zájem se stravovat mimo náš penzion, v okolí je mnoho restaurací, které nabízejí široký výběr jídel české kuchyně včetně místních specialit. Přímo v Nýdku je celkem 11 penzionů, restaurací a hospůdek (vzdálenost do centra obce je 3km).

Svými službami uděláme vše pro to, aby jste se k nám rádi vraceli