Vinotéka

foto/banner-vinoteka_2021.jpg

 

Vážení obchodní přátelé,
dovolte nám představit Vám nabídku vín od společnosti Znovín Znojmo, a.s., které se mohou pyšnit mnoha oceněními, svou výjimečností, ale hlavně to jsou příjemná vína s typickou aromatičností a harmonickým sladěním zbytkového cukru a atraktivních kyselin. Již od roku 2019 provozujeme v sídle firmy LIKOP, s.r.o. distribuční centrum a vinotéku společnosti Znovín Znojmo, a.s.

Pro mnohé z Vás je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filozofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují právě stabilní kvalitu vína a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínská vína uspokojí téměř všechny konzumenty. Znovín Znojmo, a.s. je pokračovatelem tradiční výroby vína z hroznů vinné révy. Svá vína vyrábí především z hroznů vypěstovaných na tradičních a emisemi nezatížených vinicích ve Znojemském regionu.

Od 1. 6. 2020 se Znovín Znojmo stal distributorem vín z produkce společnosti vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o. Spojením obchodních oddělení Znovínu Znojmu a Vinných sklepů Lechovice se rozšířilo portfolio nabízených vín o další skvělá a osobitá vína.
ZNOVÍN ZNOJMO hospodaří na 500 ha vlastních vinic, z čehož je polovina na Hustopečsku na jílovitých půdách. Druhá polovina se nachází na Znojemsku na sprašových půdách a vinicích s kamenitým podložím.

Vinné sklepy Lechovice hospodaří na 240 ha vlastních vinic, které jsou na třetím a posledním typu podloží na Znojemsku – mořských a říčních píscích. Spojením obchodních aktivit ZNOVÍNU ZNOJMO a Vinných sklepů Lechovice se rozšířilo portfolio nabízených vín o podloží, které dává vínům odlišný, svébytný charakter.
Vinařství Vinné sklepy Lechovice nadále hospodaří na svých vinicích a ve své provozovně v Boroticích pod svou značkou vyrábí vína, která distribuuje společnost ZNOVÍN ZNOJMO.

S víny od Znovínu máme vynikající, dlouholetou zkušenost a jelikož my pevně věříme, že poměr kvality a ceny je mezi moravskými a českými víny bezkonkurenční, rádi Vám a Vašim obchodním partnerům, tato vína od obou společností zprostředkujeme.

Podívejte se prosím na kompletní online nabídku https://www.znovin.cz/online-obchod
kde naleznete kompletní sortiment společnosti Znovín Znojmo, a.s. a Vinné sklepy Lechovice, spol. s r.o.
Výběr je opravdu rozsáhlý, proto často zákazníkům doporučuji vybírat z následujících tematických řad v poutavých lahvích:

 

Vína Znovín, a.s. Vína Znovín, a.s. Vína Znovín, a.s.

 Vína Znovín, a.s.

Vína přívlastková s označením Ještěrka zelená, Ledňáček říční a Rosnička zelená - https://www.znovin.cz/vina-privlastkova-s-oznacenim-jesterka-zelena-lednacek-ricni-a-rosnicka-zelena
Vína přívlastková z Terroir Clubu - https://www.znovin.cz/vina-privlastkova-a-z-terroir-clubu-bila-i-cervena 
Vína VOC Znojmo – vína originální certifikace - https://www.znovin.cz/vina-voc-znojmo 
Kulatá vína πnot noir ~ 3,14 - hhttps://www.znovin.cz/kulata-vina-pinot-noir-3-14 
Sauvignony s označením Tropical, Green a Rouge - https://www.znovin.cz/sauvignony-snbspoznacenim-tropical-green-anbsprouge

Na objednaná vína Vám poskytneme množstevní slevy dle hodnoty objednávky:

5 000 – 9 999,-Kč … 3%
10 000 – 20 000,-Kč … 5%
nad 20 000,-Kč … 7%

 

Ve vinotéce LIKOP jsme nově začali nabízet:

- vynikající sýry ze Slovenska (korbáčiky, nitě, uzlíky, brynzu)

- skvělé mošty a cidery z rodinné farmy u Tří dubů

- lahodnou kávu (espresso, cappucino, cafe latte) čerstvě praženou v Pražírničce u chalupky na Hrčavě

 PŘIJĎTE OCHUTNAT :-)

 

foto/sortiment_vinoteky.jpg          foto/vina_ve_stojanu_12ks-2.jpg          

 

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na níže uvedených spojeních.

Těšíme se na Vaši přízeň.

______________________________________________________

Jsme tady pro vás: Po-Pá 8:00-16:00h

Kontakt: tel.: 735 171 636, E-mail: vinoteka@likop.cz

Najdete nás také na facebooku  foto/fb_icon_325x325.png