Kariéra

foto/foto-lisovna.jpg

Společnost LIKOP, s.r.o. přijme do svých řad zaměstnance na tyto pozice:

Seřizovač lisů (1-směnný provoz)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

• samostatné provádění seřizování výstředníkových lisů dle technologických postupů a výkresové dokumentace
• zhotovení předprodukčních výlisků včetně provedení technické kontroly dílců před přidělením této operace lisaři
• kontrola kvality v průběhu výrobního procesu na lisovně (uvolňování výroby)
• ve spolupráci s nástrojárnou řešení poruch u lisovacích forem
• podílí se na drobných opravách mechanických částí lisů
• operativní úkony dle potřeb zaměstnavatele

VÁŠ PROFIL:

• min. SOU se zaměřením na opravy strojů a zařízení
• znalost měření a čtení výkresové dokumentace
• manuální zručnost
• praxe na obdobné pozici výhodou
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

NAŠE NABÍDKA:

• motivující platové ohodnocení dle kvality plnění zadaných úkolů
• zázemí stabilní společnosti (jsme na trhu již 25 let)
• dotované stravování, příspěvek na penzijní pojištění a další benefity podle pracovní pozice
• po řádném absolvování 3-měsíční zkušební doby smlouva na dobu neurčitou

Od našich zaměstnanců očekáváme:

• spolehlivost a zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů
• vysoké pracovní nasazení a kvalitu provedené práce
• schopnost společně se podílet na rozvoji společnosti

Místo práce: Třinec

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete svůj životopis na E-mail: obchod@likop.cz pod značkou "SEŘIZOVAČ"
nebo volejte na 605 297 444.

Pracovník elektro údržby (1-směnný provoz)

VÁŠ PROFIL:

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete svůj životopis na E-mail: obchod@likop.cz pod značkou "ELEKTRO ÚDRŽBA"