Kariéra

foto/nabidka_prace.jpg

Společnost LIKOP, s.r.o. přijme do svých řad zaměstnance na tuto pozici:

Kovoobráběč – soustruh / fréza (1-směnný provoz)

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluha CNC obráběcích strojů • Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu obráběných dílů

VÁŠ PROFIL:
• min. SOU – vyučen v oboru
• praxe na obdobné pozici výhodou
• znalost programování a obsluhy CNC a NC obráběcích strojů
• manuální zručnost
• zájem se učit novým věcem
• flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, trestní bezúhonnost

NAŠE NABÍDKA:
• solidní platové ohodnocení dle kvality plnění zadaných úkolů
• zázemí stabilní společnosti (jsme na trhu již 31 let)

• 25 dnů dovolené
• dotované stravování, příspěvek na penzijní spoření
• smlouva na dobu neurčitou (po řádném absolvování 3-měsíční zkušební doby)

OD NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ OČEKÁVÁME:
• spolehlivost a zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů
• vysoké pracovní nasazení a kvalitu provedené práce
• schopnost společně se podílet na rozvoji společnosti

Místo: Třinec

Nástup možný ihned.

Zaujala Vás tato pozice? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na E-mail: jobs@likop.cz pod značkou "KOVOOBRÁBĚČ"

Pro bližší informace můžete volat 605 297 444.