Pneumatický páskovač BO-7PN (pro ocel. pásky 13-20mm)

« zpět k výpisu produktů

Pneumatický páskovač BO-7PN (pro ocel. pásky 13-20mm)

Ruční bezesponkový páskovač BO-7PN na ocelovou pásku s pneumatickým utahováním. Je zejména určen pro provozy se střední až vysokou kapacitou páskování. Je vhodný pro páskování předmětů ocelovou páskou bez použití sponky. Spoj je proveden průstřihem pásek (pevnost ve spoji až 8 000N ). BO-7PN je zejména určen pro páskování předmětů s jednou rovnou plochou jako jsou bedny, cihlářské a dřevařské výrobky, zboží na paletách apod. Tento páskovač je seřiditelný pro pásky šíře 13 až 20mm a tloušťky 0,4 až 0,63mm.

Páskovač se vyznačuje vyšší životností, extra silným napínacím kolečkem, kovovým krytem s držákem pro zavěšení na balancer a  patentovaným systémem prostřihu SWING

Vhodným doplňkem k těmto páskovačům jsou naše odvíječe. Zabraňují samovolnému rozvinutí a znehodnocení návinu pásky, umožňují snadnou manipulaci a snižují riziko pracovních úrazů. Pro usnadnění práce s těžším nářadím doporučujeme použití balancerů, které při práci vyvažují hmotnost zavěšeného nářadí. Sortiment odvíječů, odstřihovacích kleští a závěsných zařízení (balancerů) naleznete v rubrice příslušenství, ostatní.

popis páskovač
provedení spoje bezesponkově
šíře pásky [mm] 13 - 20
tloušťka pásky [mm] 0,4 - 0,63
hmotnost [kg] 5,5
rozměry d x š x v [mm] 400 x 135 x 110
utahovací síla [N] 3500
doporučené příslušenství OP-5, ZP-5 (OP-9, OP-7)

Kontaktní formulář

Vyplňte minimálně jméno a telefon či e-mail.


napište číslo následující po 92

« zpět k výpisu produktů