FROMM P359 - PNEU páskovač (19-32mm)

« zpět k výpisu produktů

FROMM P359 - PNEU páskovač (19-32mm)

FROMM P359 - unikátní páskovač s vysokou napínací silou (až 7000N!) - příležitost k masivním úsporám.

Elegantní design tohoto nástroje dělá dojem, že se jedná o akumuátorový páskovač FROMM, ale vzhledem k pneumatickému pohonu má mnohem větší napínací sílu. P359 může být použitý buď v poloautomatickém nebo manuálním režimu. Tlačítka na nástroji umožňují operátorovi rozhodnout, která funkce nejlépe vyhovuje potřebám páskování. Jak již bylo uvedeno, max. napínací síla je 7000 N, ta může být upravena na základě potřeb jednotlivých aplikací. Spoj se provádí frikčním svarem. U P359 lze nastavit čas na svaření a chlazení tak, aby bylo zboží bezpečně zajištěno. Pneumatické páskovače jsou ve srovnání s ručními a s akumulátorovými páskovači velmi těžké. Nicméně, Fromm P359 je jedním z nejlehčích pneumatických páskovačů na trhu - váží pouze 8.9 kg. Skutečnost, že napínání, svaření a oddělení konce pásky se provádí v jednom zařízení šetří energii obsluhy a umožňuje mnohem účinnější proces.

Vzhledem k výkonosti P359 je důležité používat kvalitní pásky, které aplikaci páskování vydrží. PET pásky mají ze všech pásků nejvyšší odolnost proti nárazům a také vysokou tažnost, což znamená jistější přepravu. Na rozdíl od ocelové pásky, plastové vázací pásky nezanechávají škrábance nebo rezavé skvrny, a protože nemají žádné ostré rohy jsou mnohem bezpečnější k práci pro obsluhu.

Stejně jako u jiných bezesponkových páskovačů jsou režijní náklady mnohem nižší, vzhledem k eliminaci nákladů na kovové spony. Také cena plastové pásky je obecně výhodnější než ocel.

Technické parametry:

Typy pásek : Polyester (PET) a Polypropylén (PP)

Rozměry pásky: 19.0 – 32.0 x 0.60- 1.53 mm

Hmotnost: 8.9 kg (včetně závěsu)

Rozměry páskovače se závěsem: d. 446 x š. 176 x v. 239 mm

Typ spoje: frikční svar

Napínací síla: 4000 – 7000 N (nastavitelná)

Rychlost napínání: 120mm nebo 60 mm/s

Technický list: FROMM P359 - PNEU páskovač (19-32mm) (PDF)

Kontaktní formulář

Vyplňte minimálně jméno a telefon či e-mail.


napište číslo následující po 24

« zpět k výpisu produktů